Политика

кадры

Парламент назначил нового главу МИД

1 3684
Парламент назначил нового главу МИД

Верховная Рада Украины назначила вице-премьер-министра по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Дмитрия Кулебу министром иностранных дел.

За назначение Кулебы новым главой МИД украины на внеочередном заседании парламента проголосовали 288 депутатов.

Как сообщалось, ранее в среду, 4 марта, президент Владимир Зеленский внес в Раду проект постановления о назначении Кулебы на должность министра иностранных дел.

Согласно статьи 114 Конституции Украины, министр обороны и министр иностранных дел назначаются Верховной Радой по представлению президента Украины, другие члены Кабинета министров назначаются Верховной Радой по представлению премьер-министра.

Дмитрий Кулеба с апреля 2016 года был постоянным представителем Украины в Совете Европы. В августе 2019 он стал вице-премьер-министром Украины по вопросам европейской и евроатлантической интеграции.

Завантаження...
Комментарии (1)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
Гость
Vladimir Bezpalko
Vladimir Bezpalko 05 марта 2020, 07:23

UA . ЧОМУ ВБИВЦІ СВОЇХ ОСТАННІХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ ДУРНІШІ ЗА ТАБУРЕТКУ КОЛОМОЙСЬКОГО РАБИ ХОЛУЇ НЕ ОРГАНІЗОВУЮТЬ ДЕМОНСТРАЦІЮ З ПОРОЖНІМИ МЕТАЛЕВИМИ БОЧКАМИ ПРОТЕСТ ПЕНСІОНЕРІВ БЕЗРОБІТНИХ ПРИРЕЧЕНИХ ЄВРОПОЮ НА ЗАГИБЕЛЬ ЗАРОБІТЧАН БОРОТЬБУ ЗА СВОЮ ВЛАСНУ ГІДНІСТЬ І ГІДНІСТЬ СВОЇХ ДІТЕЙ І ВНУКІВ ПРОТИ ЖЕБРАЦЬКОГО СТАНОВИЩА І СВОЄЇ ПРИРЕЧЕННОСТІ ОКУПАНТАМИ НА СВОЮ І ДІТЕЙ І ВНУКІВ СМЕРТЬ І ЯК ПІНОЧЕТ НЕ РЯТУЮТЬ СВІТ ВІД КОМУНІСТИЧНОЇ ЧУМИ ДУРНІШОМУ ЗА ТАБУРЕТКУ КОЛОМОЙСЬКОГО УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ РАБУ ХОЛУЮ ПРОДАВШОМУ ЗА НАРОДНІ ГРОШІ СВОЮ ГІДНІСТЬ І ЧЕСТЬ ПЕРЕД ДІТЬМИ І ВНУКАМИ ЛЮДСТВА ГАНЬБА.........БОГ ВСІ ДІТИ ВНУКИ ЛЮДСТВО.........

UA . ЩОБ БУДЬ ЯКОЮ ЦІНОЮ УНИКНУТИ СУДУ КОРІННИХ НАРОДІВ СВІТУ ЯДЕРНИЙ ЄВРЕЙСЬКОРОСІЙСЬКИЙ КАГАЛ КАТИ ЖЕРТВ КОРІННИХ НАРОДІВ І ОСТАННІХ ДВАДЦЯТИ МІЛЬЙОНІВ УКРАЇНЦІВ ПУТІН ТРАМП ЗЕЛЕНСЬКИЙ РАЗУМКОВ ВЧЕПИЛИСЯ У ВЛАДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ НА СМЕРТЬ ОСТАННІМ ДІТЯМ І ВНУКАМ УКРАЇНИ ПОКИ РАЗОМ З КОЛОМОЙСЬКИМ ЯКИЙ ЗАЯВИВ ЩО МОЖЕ ТАБУРЕТКУ ЗРОБИТИ ПРЕЗИДЕНТОМ УКРАЇНИ ПУТІН І ТРАМП ЦІЄЮ НЕРІВНОПРАВНОЮ ВІЙНОЮ НЕ ЗІТРУТЬ ОСТАННІХ УКРАЇНЦІВ І КОРІННІ НАРОДИ СВІТУ З ЛИЦЯ ЗЕМЛІ ЩОБ УКРАЇНЦІ СТІЛЬКИ РОКІВ НЕ ЗМОГЛИ БУДЬ ЯКОЮ ЦІНОЮ СТВОРИТИ ЯДЕРНИЙ ЗАХИСТ СВОЇХ І ЛЮДСТВА ДІТЕЙ І ВНУКІВ СМЕРТЬ КАТАМ ЯДЕРНИМ ГЕНОЦИДОМ УКРАЇНИ І ЛЮДСТВА ОКУПАНТАМ ПУТІНУ ОБАМІ ТРАМПУ КОЛОМОЙСЬКОМУ ЗЕЛЕНСЬКОМУ РАЗУМКОВУ І КУПЛЕНИМ ЗА НАРОДНІ ГРОШІ ЇХ УКРАЇНСЬКИМ РАБАМ ХОЛУЯМ.........БОГ ВСІ ДІТИ ВНУКИ ЛЮДСТВО.........

-1
реклама
реклама