Политика

резонанс

Италия обогнала Китай по количеству жертв коронавируса

1 2417
Италия обогнала Китай по количеству жертв коронавируса

Число умерших от коронавируса в Италии достигло 3405 человек, сообщил глава департамента гражданской обороны Анджело Борелли, передает Rai.

Напомним, что по последним данным национальной комиссии по здравоохранению Китая, в стране от коронавирусной инфекции умерли 3245 человек.

По словам Борелли, за последние сутки в Италии от коронавируса умерли 427 человек.

Завантаження...
Комментарии (1)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
Гость
Vladimir Bezpalko
Vladimir Bezpalko 20 марта 2020, 12:08

UA . КРІМ ГАРАНТОВАНОЇ СМЕРТІ ВБИВСТВОМ УКРАЇНЦІВ ЄВРЕЙСЬКОРОСІЙСЬКИМ КАГАЛОМ З ДЕВ'ЯНОСТО ДВОХ МІЛЬЙОНІВ У ДВАДЦЯТЬ ДЕВ'ЯТОМУ РОЦІ ДО ДВАДЦЯТИ МІЛЬЙОНІВ КОРІННИХ УКРАЇНЦІВ СЬОГОДНІ УКРАЇНЦЯМ ВТРАЧАТИ НЕМА ЩО ДОКАЗ ПІСЛЯ ЗАЯВИ ПРО ГАРАНТОВАНУ СМЕРТЕЛЬНУ НЕБЕЗПЕКУ ЗЕЛЕНСЬКОГО ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЯЦЕНЮК НА СЛІДУЮЧИЙ ДЕНЬ ОПИНИВСЯ В ЛІКАРНІ ЗАРАЖЕНИЙ ЗЕЛЕНСЬКИМ КОРОНАВІРУСОМ ГАРАНТОВАНА СМЕРТЬ ЧЕКАЄ НАС УСІХ УКРАЇНЦІВ ЯКЩО МИ БУДЬ ЯКОЮ ЦІНОЮ НЕГАЙНО НЕ ВИЖЕНЕМО КАТІВ ЗЕЛЕНСЬКОГО І РАЗУМКОВА З УКРАЇНИ І НЕ СТВОРИМО ЯДЕРНИЙ ЗАХИСТ НАШИМ А ЗНАЧИТЬ І ВСЬОГО ЛЮДСТВА ДІТЯМ І ВНУКАМ НЕГАЙНО НЕ ВИЖЕНЕМО КАТІВ ЗЕЛЕНСЬКОГО І РАЗУМКОВА З УКРАЇНИ І НЕ СТВОРИМО ЯДЕРНИЙ ЗАХИСТ НАШИМ А ЗНАЧИТЬ І ВСЬОГО ЛЮДСТВА ДІТЯМ І ВНУКАМ.........БОГ ВСІ ДІТИ ВНУКИ УКРАЇНИ І ЛЮДСТВА АБО СМЕРТЬ.........

0
реклама
реклама