Українці збирають підписи під петицією про накладання санкцій на Олега Крота та холдинг Techiia, які підтримують 1xBet

90315
Українці збирають підписи під петицією про накладання санкцій на Олега Крота та холдинг Techiia, які підтримують 1xBet

На сайті Президента України Володимира Зеленського з’явилась електронна петиція з вимогою накласти санкції на компанії, що наче пов’язані з державою-агресором і підтримують російський бізнес в Україні - повідломляє zn.ua

Автор петиції просить Зеленського як голову Ради національної безпеки і оборони України винести на розгляд РНБО та прийняти рішення про накладання санкцій на українські та російські юридичні особи, що начебто працюють в Україні в інтересах держави-агресора, а також щодо фізичних осіб – керівників та власників цих компаній. Мова про операторів грального бізнесу, які схоже тим чи іншим чином пов’язані з російським бізнесом, в більшості випадків – зі скандально відомим російським букмекером 1xBet, який наразі намагається через Окружний адміністративний суд міста Києва поновити свої анульовані ліцензії на роботу в Україні.

В петиції пропонуються до накладання санкцій сам російський букмекер 1xBet, його представник в Україні ТОВ ”Твоя беттінгова компанія”, ”доньки” 1xBet, що працюють в Україні - PointLoto (ТОВ ”Поінтлото” та російські ТОВ ”Мелофон” і ТОВ ”Селебрити”), FanSport (ТОВ ”Плей Фан Інвестмент”), а також російська букмекерська контора Фонбет (російське ТОВ ”Пин-ап.ру”) і букмекер BetWinner, який офіційно працює в РФ. Окрім того, накласти санкції пропонується й на український IT-холдинг Techiia, який звинувачують у просуванні 1xBet в Україні. Автор петиції вказує, що Techiia начебто тісно співпрацює з 1xBet, має з ним зв’язок, та брала участь у допомозі виходу росіян на український ринок.

”Головний юрист TECHIIA Роман Родін є рідним братом Олександра Родіна, що є директором ТОВ ”Твоя беттінгова компанія” - представника 1xBet в Україні. Співзасновник TECHIIA Олег Крот в інтерв’ю Bihus.info не приховує, що зацікавлений у роботі 1xBet в Україні: ”Це така ж сама компанія, як багато інших, які заробляють гроші. Якщо компанія не платить у Росії податки, і платитиме їх в Україні, причому великі – у чому проблема?”. При цьому Крот лукавить, бо 1xBet працює в росії через свого клона 1xСтавка і сплачує податки в бюджет країни-агресора”, - йдеться в петиції.

Нагадаємо, раніше українські ЗМІ виявили, що головний юрист українського холдингу Techiia Роман Родін є рідним братом Олександра Родіна, директора ТОВ ”Твоя беттінгова компанія”, яка представляє в Україні російський букмекер 1xBet і яка отримувала на його роботу в нашій країні дві ліцензії, які згодом після широкого суспільного резонансу були анульовані в вересні 2022 року. Окрім того, відомо, що Techiia схоже тісно співпрацювала з 1xBet в 2021 році по напряму кіберспорту і продовжувала це робити в 2022 році – вже після повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Зазначимо, що вперше про співзасновника холдингу Techiia Олега Крота стало відомо широкому загалу тоді, коли він заявив, що перерахував на потреби ЗСУ одразу 60 млн доларів – один з найбільших приватних донатів на армію, про походження якого та про куди саме ці гроші були направлені Олег Крот не зміг чітко відповісти.

Завантаження...
Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
Гость
реклама
реклама