Українські банки за рік - з 1 червня 2024 року до 25 травня 2025 року - видали бізнесу кредитів на суму 18,2 мільярдів гривень на фінансування проєктів з відновлення енергетичної інфраструктури. Про це УНН повідомляє з посиланням на Національний банк України у Telegram.
У звіті НБУ зазначається, що за вказаний період банки отримали 4 500 заявок від бізнесу на кредитування проєктів із відновлення енергетичної інфраструктури на загальну суму 86,4 млрд грн.
Причому вони вже розпочали фінансування таких проєктів, тобто, надали кредити та відкрили ліміти на суму 18,2 млрд грн.
Обсяг валового портфеля кредитів на енергетичні потреби юридичних осіб з урахуванням погашення станом на кінець травня становить 11,8 млрд грн.
Громадянам у травні поточного року надано 616 кредитів на енергетичні потреби на суму 110 млн грн, а загалом із червня минулого року – 7 980 кредитів на 1,2 млрд грн.
«Кредити на енергетичні потреби потребують відповідного проєктування, закупівлі обладнання та передбачають поетапне фінансування, тож фактичні обсяги наданих кредитів менші за обсяги отриманих банками заявок», - пояснили у НБУ.
Сума отриманих заявок завищена через їхнє подання одночасно в декілька банків та подальший вибір одного з них або взагалі відмову від кредиту на користь альтернативних джерел фінансування.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023