Польща не змінила своєї позиції щодо українського зерна і має намір продовжити заборону на імпорт агропродукції після 15 вересня.
Про це повідомив польський міністр сільського господарства Роберт Телус, цитує його PAP.
Він розповів, що нещодавно глави профільних міністерств п'яти країн ЄС обговорювали це питання на зустрічі в іспанській Кордові. За словами Телуса, Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія та Болгарія виступають за продовження заборони на імпорт української агропродукції до кінця року.
Крім того, міністр зізнався, що Варшава розглядає можливість введення заборони на імпорт не лише щодо зерна, кукурудзи, ріпаку та насіння соняшника, а й меду та малини.
Водночас глава Мінсільгоспу Польщі зазначив, що «прифронтові» країни підтримують транзит сільгосппродукції з України.
«Ми продовжуємо підтримувати транзит і виступаємо за те, щоб транзит зерна та інших видів продукції з України отримував фінансову підтримку з боку ЄС», - сказав Телус.
Нагадаємо, ембарго на ввезення чотирьох видів української агропродукції до п'яти країн Європи – Польщу, Угорщину, Болгарію, Словаччину та Румунію – ввели на початку травня.
На початку червня ЄС продовжив обмежувальні заходи до середини вересня, а 19 липня країни закликали Єврокомісію продовжити ембарго до кінця року. А на початку серпня влада у Польщі та Угорщині підтвердила, що країни не будуть відкривати кордон для українського зерна після 15 вересня.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023