В США пропонують ввести 500% мито для країн, які купують російську нафту. Це може позбавити росію 150 млрд доларів її військового бюджету.
Про це в коментарі РБК-Україна заявив екс-радник президента України Олег Устенко.
Устенко зауважив, що якщо санкційний законопроект сенатора Ліндсі Грема про введення 500% мита для країн, які купують російську нафту, буде ухвалено, то рф може втратити близько 150 млрд доларів, що становить майже 40% її військового бюджету.
Екс-радник президента вважає, що Китай, Туреччина та Індія, відмовляться від купівлі російської нафти, щоб не псувати відносини зі США.
"росія за рік отримує близько 150 млрд доларів від продажу нафти. Можливо, деякі дрібні країни продовжать її купувати, але якщо відмовляться Китай, Туреччина та Індія, то можна буде говорити про втрату росією цих 150 млрд. А це майже 40% військового бюджету", - зазначив Устенко.
Якщо так станеться, заявив експерт, то москві доведеться йти на скорочення військового бюджету, що малоймовірно, або скорочувати невійськові витрати, що менш реалістично в нинішньому розкладі.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023