Доларові облігації України зростають п'ятий день поспіль, досягнувши нових максимумів на тлі очікувань щодо майбутнього плану угоди про припинення війни.
Про це повідомляє Bloomberg, передає Укрінформ.
Зазначається, що борг України збільшився за всіма строками погашсшаення, а вартість облігацій 2034 року перевищили 60 центів за долар, що є найвищим показником з моменту їх випуску торік. Згідно з даними Bloomberg, українські доларові облігації загалом принесли 7,8% прибутку, регулярно перебуваючи серед найприбутковіших цінних паперів на ринках, що розвиваються.
«Союзники США очікують, що адміністрація президента Дональда Трампа представить довгоочікуваний план припинення війни росії проти України на конференції в Німеччині наступного тижня», - пише Bloomberg.
«Я думаю, що ринок буде залишатися позитивним аж до фактичної зустрічі між Трампом і Путіним», - сказав Тімоті Еш, старший суверенний стратег з ринків, що розвиваються, в RBC BlueBay Asset Management.
Минулого року українські облігації зросли приблизно на 60%, оскільки керуючі фондами нарощували свої позиції, очікуючи кроків, які прискорять закінчення війни. Посланець Трампа Кіт Келлог заявив, що не буде публічно представляти план в Мюнхені, оскільки це має зробити президент.
Життєздатний мир дасть «величезний поштовх до зростання», хоча все ще існує ризик укладення поганої угоди. «Якщо безпека не буде гарантована», це матиме похмурі наслідки для України та Європи, додав Тімоті Еш.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023