Післявоєнне майбутнє росії поки невідомо, не виключено, що вона може розвалитися на декілька суб'єктів. Проте завданням України залишається системне та державне ослаблення рф.
Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, повідомляє РБК-Україна з посиланням на його інтерв'ю польському виданню Wirtualna Polska.
Розвідник наголосив, що майбутнє росії і її відносини з Україною будуть "дуже складним процесом".
Він додав, що наразі в російському інформаційному просторі і серед частини опозиції починає просуватися ідея про те, що у війні слід звинувачувати лише диктатора володимира путіна та його оточення, а суспільство тут нібито ні до чого. Проте Буданов нагадав, що понад дві третини населення росії підтримали дії путіна.
Керівник ГУР припускає, що, ймовірно, росія у майбутньому може розпастися на різні суб'єкти, а очолювати їх, можливо, буде не путін.
"Ми не знаємо, яким буде майбутнє росії. На скільки елементів вона розпадеться і з ким доведеться говорити про репарації та притягнення до відповідальності винних у злочинах", - сказав він.
Буданов вважає, що завдання України - це системне та державне ослаблення російської федерації. Для цього необхідно підключатися до євроатлантичних та європейських структур: політичних, економічних, силових, правових, гуманітарних та освітніх.
"І забудьте про наш пострадянський період, як про страшний сон. Зрештою, у нас має бути якась форма контролю над новою післявоєнною російською федерацією. Щоб те, що сталося з Україною, більше ніколи не повторилося", - наголосив Буданов.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023