Пашинскому, потрiбно, вже давно набити морду й відправити на нари, рокiв на сто, заробив!А оборонка вимагає коштiв-просто не нада красти!
Не розумію, чого це стiльки козломордих набiгло й поставили дiзлайки?Значить правильно робим!А то не розумієш чи то рада, чи то дура, тiльки по фейсам зрозумiло!Вiрно, все починаеться з малого!Не знаєш державної мови, вчися, не хочеш вчитись-їдь до мордору!Поляки, бiлоруси, розумiють українську мову!Тiльки дебiли, якi проживають в країнi, не знають її мови!
Добре, нехай буде, європейська цiна на газ, але й зарплата, нехай буде європейська!
В Украине говорят:Дурак, думкой багатiе!Одесситы говорят:Не дождетесь!Россия, получила болт по всей морде и обиделась, что ее послали!Не надо, лезть в чужой огород с своим уставом!
Капитал
Все броневики Пашинского, приобретенные Нацгвардией, оказались бракованными
24.09.2016 / 13:26Пашинскому, потрiбно, вже давно набити морду й відправити на нари, рокiв на сто, заробив!А оборонка вимагає коштiв-просто не нада красти!
В Киеве хотят запретить русский язык в госорганах, рекламе, ресторанах и магазинах
18.03.2016 / 20:39Не розумію, чого це стiльки козломордих набiгло й поставили дiзлайки?Значить правильно робим!А то не розумієш чи то рада, чи то дура, тiльки по фейсам зрозумiло!Вiрно, все починаеться з малого!Не знаєш державної мови, вчися, не хочеш вчитись-їдь до мордору!Поляки, бiлоруси, розумiють українську мову!Тiльки дебiли, якi проживають в країнi, не знають її мови!
Коболев назвал цену европейского газа для Украины
18.03.2016 / 16:45Добре, нехай буде, європейська цiна на газ, але й зарплата, нехай буде європейська!
Свободная торговля с ЕС с 1-го января 2016 года: победа с привкусом поражения
24.12.2015 / 19:07В Украине говорят:Дурак, думкой багатiе!Одесситы говорят:Не дождетесь!Россия, получила болт по всей морде и обиделась, что ее послали!Не надо, лезть в чужой огород с своим уставом!