Производство сельскохозяйственной продукции в Украине в 2013 году, по предварительным данным, увеличилось на 13,7% по сравнению с 2012 годом, сообщает Государственная служба статистики.
По ее данным, за минувший год сельхозпредприятия нарастили производство на 20,7%, хозяйства населения — на 6,4%.
В декабре 2013 года сельхозпроизводство выросло на 45,4% по сравнению с сопоставимым месяцем 2012 года.
Как сообщалось со ссылкой на статданные, производство сельскохозяйственной продукции в Украине в 2012 году сократилось на 4,5% по сравнению с 2011 годом.
В частности, сельхозпредприятия сократили производство на 6,5%, хозяйства населения — на 2,6%.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком
публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023



