Стала відома вартість одного гігабайта мобільних мобільний даних у різних країнах світу, - дослідження

2028

Компанія Cable.co.uk проаналізувала 5603 тарифні плани мобільного інтернету у 237 країнах, щоб порівняти вартість одного гігабайта даних.

Україна опинилась на 16 позиції, серед держав з найдоступнішим мобільним інтернетом за 1 ГБ. AIN.UA обрав найцікавіше з дослідження.

Середня ціна за 1 ГБ мобільних даних в Україні становить $0,27. Найдешевша пропозиція – $0,13 за гігабайт. Найдорожча – $27,02. Загалом дослідники проаналізували 11 тарифних планів.

Ізраїль пропонує найдешевший мобільний інтернет. Середня ціна за 1 ГБ тут становить $0,02.

Сполучені Штати залишаються однією з найдорожчих країн на планеті, займаючи 219 місце у світі за вартістю мобільного інтернету. В середньому ціни тут становлять $6 за гігабайт.

Найдорожчою країною виявилося Зімбабве: $43,75 за 1 ГБ мобільних даних. Це більш ніж у дві тисячі разів дорожче, ніж 1 ГБ в Ізраїлі.

П'ять із десяти найдорожчих країн для купівлі мобільних даних знаходяться в Африці на південь від Сахари. Острівні країни Океанії та Карибського басейну також, як правило, є одними з найдорожчих у світі.

Двадцятка країн за вартістю гігабайту мобільного інтернету виглядає так:

Дані не вдалося зібрати в наступних країнах: Болгарія, Уолліс і Футуна, острів Різдва, Еритрея, Північна Корея, острови Піткерн, південні та антарктичні землі Франції, малі віддалені острови США та Ватикан.

Завантаження...
Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
Гость
реклама
реклама