Ердоган: В умовах криз міжнародні інститути та організації не могли зупинити кров, сльози та руйнування

939

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган поскаржився на стан нинішньої глобальної системи, вказавши, що свідченням її не функціональності є конфлікти в Сирії, Ємені, Лівії та війна в Україні.

"В умовах криз міжнародні інститути та організації, особливо Рада Безпеки ООН, не могли зробити кроки, щоб зупинити кров, сльози та руйнування", - сказав він, виступаючи на дипломатичному форумі в Анталії.

За словами Ердогана, "надії на світ, які піднялися на більш високий рівень завдяки зустрічам у Стамбулі та Анталії" для припинення війни в Україні "були розбиті, оскільки не було надано необхідної підтримки".

"Історична можливість, яка б врятувала життя десятків тисяч людей і запобігла знищенню страждань, була втрачена або, швидше, саботована", - заявив він.

Однак саме в секторі Гази, на думку лідера Туреччини, заснований на правилах міжнародний порядок "справді збанкрутував". За словами Ердогана, “що відбувається в Газі – це безперечно не війна, це спроба геноциду”.

"Туреччина не може дозволити собі розкіш спостерігати за якоюсь подією здалеку або ігнорувати її", - сказав він.

Також Ердоган додав, що Туреччина стала країною, “за якою уважно стежать у всіх галузях, чиї слова, позиція та ставлення беруться до уваги і яка відіграє ключову роль у вирішенні криз та конфліктів”.

Нагадаємо, 1-3 березня в Анталії відбувається дипломатичний форум. У форумі беруть участь представники 147 країн світу. Загалом заплановано близько 4500 учасників, у тому числі 19 глав держав, 73 міністри та 57 міжнародних представників.

Завантаження...
Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
Гость
реклама
реклама