НАТО стежить за загрозою, яку для Кишинева може становити росія, - ЗМІ

1128

Північноатлантичний Альянс з огляду на останні події в Придністровському регіоні Молдови стежить за загрозою, яку для Кишинева може становити росія.

Як повідомляє кореспондент "Європейської правди" з Брюсселя, про це журналістам на умовах анонімності заявив посадовець Альянсу.

Співрозмовник згадав інцидент із нібито влучанням безпілотника у гелікоптер на військовій базі в Тирасполі, який молдовська влада раніше назвала провокацією із ознаками монтажу. Цю ж оцінку поділяють і в НАТО, зазначив його представник.

"Йдеться про надзвичайно старий гелікоптер, який не використовувався протягом дуже довгого часу. Тому я б сказав, що це далеко не ідеальна військова ціль. І я думаю, що є досить чіткі ознаки того, що це була, найімовірніше, інсценована атака", – додав він.

Оцінюючи перспективу ширшої ескалації в Придністров’ї, посадовець НАТО зазначив, що для бойових дій там "є багато викликів". Серед іншого, росія не має сухопутного мосту, тому їй було б "дуже складно" поповнювати свої запаси.

"Натомість у Молдові мене більше турбує ступінь російських зусиль з дезінформації або фактичного впливу чи втручання у вибори і референдум цієї осені. Я набагато більше стурбований цим, ніж тим, що ця територія (може стати. – Ред.) зоною збройного протистояння", – підсумував співрозмовник.

Завантаження...
Комментарии (0)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
Гость
реклама
реклама