Политика

выборы

Зеленский лидирует в опросе Центра Разумкова

1 5977
Зеленский лидирует в опросе Центра Разумкова

Шоумен Владимир Зеленский возглавляет тройку лидеров президентской гонки в электоральных симпатиях украинцев, на втором месте — действующий глава государства Петр Порошенко, на третьем — лидер ВО «Батькивщина» Юлия Тимошенко, о чем свидетельствуют результаты февральского опроса Центра Разумкова.

Согласно данным опроса, обнародованным в среду на сайте Центра Разумкова, среди всех респондентов за Зеленского планируют проголосовать 17,5% (среди тех, кто намерен участвовать в выборах, — 19%). Примерно равные шансы выйти во второй тур выборов у Порошенко (13,1% и 16,8% соответственно) и Тимошенко (11,5% и 13,8% соответственно).

Лидера партии «Гражданская позиция» Анатолия Гриценко готовы поддержать 5,9% среди всех респондентов и 7,3%, кто придет на выборы; одного из лидеров «Оппозиционной платформы — за жизнь» Юрия Бойко — 6,3% и 7,1% соответственно; лидера Радикальной партии Олега Ляшко — 4,3% и 4,8%. Каждый из других кандидатов набирает меньше 3%.

Общенациональное исследование проведено социологической службой Центра Разумкова с 7 по 14 февраля 2019 года во всех регионах Украины, кроме Крыма и оккупированных территорий Донецкой и Луганской областей. Опрошено 2016 респондентов в возрасте от 18 лет. Теоретическая погрешность выборки не превышает 2,3%.

Завантаження...
Комментарии (1)
Для того, чтобы оставить комментарий, Вы должны авторизоваться.
Гость
наука суспільству 20 февраля 2019, 13:32

Всі були в кімнаті кривих дзеркал.
Старий політикум з кривими цінностями створив (відображення в) мистецтво політичного сарказму, яким старий політичний бомонд сам захоплювався від нудьги (після гарних крадіжок) і щедро платив.
А тепер, коли це мистецтво, повернулося до цих ….., як політичний фільтр молоді (бо їм жити далі в цій країні), почали лякати НАРОД, що тільки вони мають найбільший досвід ЙОГО пограбування, а тут ще один – пропонує *** чесно. Для них це – ЯК?
Хто боїться?............Так, так, саме, старий і вороватий політичний бомонд, вже засасавший і молодих бездільників, які ні чого не створили і не створять в силу власного "iq", який просто безталанний і недосвідчений рветься до влади, як до комуністичної кормушки, де нічого не треба робити, а гроші платять за те, що скажуть робити пани капіталісти.
Боятися треба тільки Всевишнього, бо тільки ВІН для двох мов дає дві ізвіліни, а іншім більше, бо тільки він дає вічну ІСТИНУ і СПРАВЕДЛИВУ її дію – однакову для всіх: ХОЛОД, ГОЛОД, ХВОРОБИ для вдосконалення людського «IQ».
До того ж, в Україні нема реальних політичних сил, що цінують людський інтелект - джерело ДОБРОБУТУ, нехай це поки що – мистецтво політичного сарказму. Самого себе критикувати буде важко.

0
реклама
реклама