У травні НБУ продав на 30% більше валюти, ніж у квітні, інтенсифікуючи валютні інтервенції для стабілізації курсу гривні. Про це пише УНН із посиланням на Національний банк України.
НБУ помітно збільшив обсяги своїх валютних інтервенцій, що означає інтенсифікацію продажу валюти на міжбанківському ринку. У травні на ринок було продано на 30% більше валюти, аніж у квітні, свідчать дані з сайту фінрегулятора.
Порівняно з травнем 2024 року, обсяги валютних інтервенцій Національного банку зменшилися на 4,8%, що становить $149 млн.
Водночас обсяг чистого продажу доларів з валютних резервів для стабілізації гривні зріс на $662 млн – з $2,26 млрд до $2,92 млрд. Натомість обсяги купівлі валюти НБУ зменшилися протягом місяця – з $18 млн у квітні до лише $1 млн у травні.
Упродовж останнього тижня травня валютні інтервенції НБУ збільшилися на 5,7%, або на $35 млн, і сягнули $653,2 млн порівняно з попереднім тижнем. При цьому, на початку тижня сальдо між продажем і купівлею валюти на готівковому ринку залишалося позитивним – $4,5 млн із суботи до понеділка. Однак уже з вівторка воно стало від’ємним, збільшившись з $1 млн до $13,1 млн у четвер.
e-mail: [email protected]
Ідеї оформлення, стиль та весь зміст сайту www.capital.ua є об'єктом авторського права та охороняються законом. Будь-яке використання матеріалів сайту допускається тільки при дотриманні правил передруку і за наявності гіперпосилання на www.capital.ua. Дозволяється використання тільки матеріалів, що знаходяться у відкритому доступі і лише за умови посилання та/або прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на безпосередню адресу матеріалу на www.capital.ua www.capital.ua /a>. Посилання/гіперпосилання має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу. Розмір шрифту посилання або гіперпосилання не повинен бути меншим за шрифт тексту використовуваного матеріалу. Будь-яке використання матеріалів, які знаходяться у закритому доступі та доступні лише зареєстрованим користувачам, допускається лише за попереднім письмовим дозволом правовласника. Категорично заборонено передрук, копіювання, відтворення, зміну або інше використання матеріалів, опублікованих з позначкою в рамках угоди про синдикацію з Financial Times Limited. Використання матеріалів, які містять посилання на агентства France-Presse, Reuters, Інтерфакс-Україна, Українські новини, УНІАН суворо заборонено. Матеріали, позначені знаком публікуються на правах реклами.
Всі права захищені. © 2012 - 2023